Przejdź do treści

Auto Perfekt Cup – czyli piłkarska przygoda Skrzatów

W minioną sobotę, w hali Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego w Dobczycach, rozegrano piłkarski Turniej dla chłopców z r.2014 i młodszych. W zawodach pod nazwą “Auto Perfekt Cup” – w których nie była prowadzona żadna klasyfikacja – wzięło udział 6 następujących drużyn: Dalin Myślenice, Gdovia Gdów, Piast Łapanów, Topór Tenczyn, Lubomir Wiśniowa oraz Raba Dobczyce.

fot. Gabriela Murzyn

Blisko 75 małych sportowców rywalizowało w systemie każdy z każdym – stąd też meczów było sporo i chłopcy “przyjęli dużą dawkę” futbolowego doświadczenia. Padło bardzo dużo goli, odnotowano wiele efektownych parad bramkarskich a także różnych innych nietuzinkowych zagrań.

Zobacz filmik “Kulisy Turnieju” – Kliknij.

Kopiących futbolówkę chłopców z boku dopingował “Rabuś” – maskotka Klubu Sportowego Raba Dobczyce. Biało-niebieski koziołek niemal od swojego przybycia na obiekt, do końcowych akcentów dekoracji był mocno oblegany przez chłopców sportowców.

fot. Gabriela Murzyn

Po rozegraniu wszystkich meczy, każdy z młodych piłkarzy otrzymał pamiątkowy, dedykowany medal. Na ręce kapitanów drużyn powędrowały także okazjonalne statuetki za udział danej drużyny w turnieju. Ponadto każdy z graczy otrzymał słodki upominek.

Zobacz Galerię Foto Prosto z Oka (autor Krzysztof Hodurek) – Kliknij.

W tym miejscu serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych ekip a także dla osób które przyczyniły się do organizacji i przeprowadzenia tej piłkarskiej imprezy dla najmłodszych. Ukłony w kierunku właściciela firmy Auto Perfekt Detailing, Michała Motyki za finansowe wsparcie turnieju.

fot. Iwona Murzyn
fot. Iwona Murzyn