Przejdź do treści

Bartłomiej Masełko wypożyczony z Raby do Garbarni Kraków!

Piłkarskie testy Bartka w ekipie Brązowych przeszły pomyślnie, stąd też najbliższe 4 miesiące 17-letni skrzydłowy spędzi w drużynie Juniorów Starszych Garbarni Kraków! Sprawy formalne zostały już załatwione a Bartek został wypożyczony przez Klub z ul.Rydlówki od 30 czerwca 2021.

Dla wychowanka Raby otwiera się zatem szansa pokazania w piłce młodzieżowej na szczeblu Makroreginalnym! Garbarnia bowiem wiosną 2021 występować będzie na bezpośrednim zapleczu Centralnej Ligi Juniorów. Nowa drużyna Bartka już w pierwszym meczu rundy wiosennej zmierzy się z Resovią Rzeszów a w kolejnych bojach przyjedzie jej rywalizować m.in ze Stalą Rzeszów, Sandecją Nowy Sącz czy też Górnikiem Łęczna.

Bartek w klubie z ul.Podgórskiej pojawił się w roku 2011, zaczynając zajęcia w Szkółce Piłkarskiej. – Od początku było widać ze Bartek ma smykałkę do piłki. Pomimo nie najlepszych warunków fizycznych, imponował dynamiką, dobrym panowaniem nad piłką, skutecznością a przede wszystkim miał charakter który go wyróżniał z grupy. Zawsze chciał grać (nie cierpiał być rezerwowym) i wygrywać nie ważne czy to był trening, sparing czy mecz. Prywatnie zawsze uśmiechnięty i dobrze wychowany chłopak – komplementuje swojego wychowanka trener, Tomasz Lichoń.

Lewonożny pomocnik, w biało-niebieskiej koszulce zaliczył występy w każdej kategorii wiekowej – strzelając przy tym bardzo wiele efektownych goli! Bartek walnie przyczynił się do awansów Trampkarzy do II i I-ligi wojewódzkiej, będąc czołową postacią tej ekipy. Jesienią 2020 roku zadebiutował w meczu Seniorskiej Raby. Debiut wypadł nader okazale gdyż Bartek zaliczył asystę a także sam wpisał się na listę strzelców!

Bartkowi DZIĘKUJEMY za dotychczasowe występy w drużynach Raby Dobczyce i życzymy POWODZENIA w dalszej przygodzie z piłką!