Przejdź do treści

Biało-niebiescy dla dzieci z Ukrainy!

Ostatnie dni pokazały, że świat jaki znamy może runąć w ułamku sekundy… Od czwartku trwa rosyjska agresja na tereny Ukrainy, a obywatele ukraińscy zmuszeni są uciekać poza granice kraju pozostawiając tam cały swój dobytek oraz najbliższych. Przekraczają granicę z pustymi rękoma i jedyne na co liczą to, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy przygarną ich pod swój dach.

W związku z tym Klub Sportowy Raba zamienia czyny na słowa i z dniem dzisiejszym rozpoczyna akcję wsparcia dla ukraińskich dzieci, które znalazły schronienie na terenie Dobczyc i okolicznych miejscowości.

Od najbliższej niedzieli przez kolejne kilka weekendów nasz klubowy budynek stanie się miejscem, w którym dzieci zbiegłe z objętych wojną terenów Ukrainy będą mogły bezpłatnie wziąć udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, plastycznych i wielu innych atrakcjach przygotowanych przez biało-niebieską drużynę!

W zamian za okazane zaufanie oferujemy opiekę i różnego rodzaju zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną, kilkunastoosobową kadrę szkoleniową złożoną z: trenerów różnych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, aerobik oraz gimnastyka artystyczna (w tym osób porozumiewających się w języku ukraińskim). W przypadku dużej ilości zainteresowanych mamy możliwość skorzystania z nowoczesnego budynku Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wszystko po to by najmłodsi choćby na chwilę mogli zapomnieć o tym co dzieje się w ich ojczyźnie…

Startujemy już w najbliższą niedzielę w godzinach 14:00-17:00!

By móc jak najlepiej się przygotować prosimy o wcześniejszą informację zawierającą:
– płeć dziecka,
– wiek,
– rodzaj preferowanych zajęć.
Informację przekazywać można w komentarzach pod wyróżnionym postem na klubowym profil na Facebook’u, wiadomości prywatnej na facebookowym profilu biało-niebieskich oraz w wiadomości SMS pod nr 570 740 048