Przejdź do treści

Chłopcy z Raby na pikniku, na obiekcie w Rudniku (foto)

Piłkarskie pojedynki chłopców w aż trzech kategoriach wiekowych, różnorakie atrakcje dla najmłodszych a także świetny, futbolowy klimat! Tak w skrócie można podsumować niedzielny I-piknik z APN Rudnik, w którym uczestniczyli młodzi zawodnicy Raby Dobczyce.

Popołudniowe pojedynki w Rudniku rozpoczęły się od batalii Żaków (r.2014) a także Młodzików (r.2009 i 2010). Rywalizacje miejscowej drużyny z naszą ekipą przebiegały w sportowej atmosferze. Jak to bywa w meczach dzieci – padło dużo bramek i sporo zainicjowano dużo atrakcyjnych akcji boiskowych.

Kiedy z murawy zeszli chłopcy z Młodzików i Żaków pojawili się na niej gracze z kat. Orlików. Młodzi futboliści z r.2011 walczyli w tzw. trójmeczu pomiędzy miejscowym APN Rudnik a także Sosnowianką Stanisław Dolny i rzecz jasna, Rabą. Tutaj dopiero wysyp goli był iście obfity! Słowem: było co oglądać.

W przerwach między meczami chłopcy mogli korzystać z tzw. “zamków – dmuchańców” a także pań animatorek czy też strażackiej dobroci, jaką zapewne w to upalne popołudnie, była wodna kurtyna. Na zakończenie zmagań – poszczególne zespoły odebrały pamiątkowe puchary za udział w zawodach.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie organizatorom całej piłkarskiej zabawy, na czele z Prezesem APN Rudnik, Bartłomiejem Łętochą. To było udane, sportowe popołudnie!

Nasze zespoły – w poszczególnych kategoriach – wystąpiły w następujących składach:
Żaki: J.Spytek, K.Dziewiński, B.Serafin, A.Obidowicz, K.Chramiec, M.Dudzik, I.Spytek.
Orliki: M.Mróz, J.Piwowarczyk, F.Steczko, K.Koliński, M.Piwowarczyk, M.Ruman.
Młodziki: D.Kania, R.Krasek, T.Mróz, J.Surówka, B.Jamka, K.Sikora, M.Szlachetka, P.Stós, T.Serafin, A.Nowak, I.Banaś.