Przejdź do treści

Co słychać w drużynie? Czyli krótki raport z Trampkarzy II

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami. Aby pozytywnie zaprezentować się w tej części sezonu, bardzo dobrą postawę treningową prezentują zawodnicy i zawodniczki z drużyny Trampkarzy II.

Ekipa złożona z młodych graczy z r.2007, 2008 i 2009 regularnie uczestniczy w zróżnicowanych formach zajęć sportowych, począwszy od treningów w salce klubowej, poprzez zajęcia na dobczyckim orliku a także na siłowni Iron Gym Dobczyce.

W zimowym czasie treningowym nie może się także obejść bez gier sparingowych. Młodzi biało-niebiescy rywalizowali w ostatnim czasie w towarzyskiej grze wewnętrznej z młodzikami Raby a także z rówieśnikami z Grodziska Raciechowice i Hejnału Krzyszkowice.

Zdobyte doświadczenie w tych zawodach zapewne będzie przydatne w dalszej przygodzie z piłką. W drużynie pojawili się nowi zawodnicy i zawodniczki, stąd też kadra trampkarzy II w chwili obecnej liczy blisko 20 graczy.

Zespół w meczach kontrolnych grał w składzie: F.Zbrożek – E.Mazur, K.Twardosz, S.Nowak, B.Jamborski, M.Kabaja, J.Kozielec, A.Słonka, I.Pabijan, K.Żołnierczyk, I.Misior, G.Murzyn, D.Żaba, B.Jamka, B.Soboń, P.Stós, D.Maniecki.