Przejdź do treści

Gra jest coś warta ale brakuje “farta” czyli ligowa zadyszka Trampkarzy

Dwa spotkania w ciągu ostatnich paru dni rozegrali zawodnicy z r.2009/2010. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy walczyli w Staniątkach i w Dobczycach.

Mecz z Pcimianką od początku nie układał się po myśli biało-niebieskich. Gracze z nad Raby już w 54 sekundzie stracili pierwszą tego dnia bramkę, a w kolejnych fragmentach dali sobie wbić jeszcze trzy nie strzelając przy tym ani jednej.

“Coś ruszyło” dopiero w 65 minucie gdy do siatki (lobem) trafił Ogiela. Przez następne 10 minut do siatki strzelali jeszcze Solawa oraz Tomasz Serafin (kapitalne uderzenie z dystansu) co doprowadziło do wyniku 3:4.

Goście jednak pokonali Molendysa jeszcze dwukrotnie i w końcowym rozrachunku mogli cieszyć się 3 punktów.

Liga Okręgowa Trampkarzy gr. Kraków, 23.09.2023
Raba Dobczyce – Pcimianka Pcim 3:6 (0:1)
Gole dla Raby: Ogiela, Solawa, T. Serafin

Sędziował: Bartosz Róg (KS Myślenice)

Raba: Molendys – Leśniak, Mikłaszewski, Wnuk, Szlachetka, T.Serafin, Mróz, Niedziela, A.Nowak, Ogiela, Solawa oraz M.Serafin, Kalicki, Surówka, Rozwadowski, Wiekierak.

Biało-niebiescy do spółki z drużyną Szkoły Futbolu Staniątki w środowy wieczór zafundowali swoim kibicom istny, piłkarski rollercoaster.

Gracze ze Staniątek jako pierwsi objęli prowadzenie, a chwilę później odskoczyli podopiecznym trenera Grzegorza Turczy na dwa trafienia. Jeszcze przed przerwą odrabianie strat po bramce Mroza z rzutu karnego rozpoczęli przyjezdni.

Po przerwie wyrównanie zawodnikom z nad Raby dał Ogiela, a kilka minut później rezultat na korzyść graczy w granatowych strojach przechylił Solawa. W żadnym wypadku nie był to koniec emocji. Z kilku dogodnych sytuacji w sieci znalazł się tylko jeden strzał Olivera Ogieli.

Nie wykorzystane sytuację zemściły się w stu procentach i na minutę przed końcem miejscowi doprowadzili do remisu.

Liga Okręgowa Trampkarzy gr. Kraków, 22.09.2023
Szkoła Futbolu Staniątki – Raba Dobczyce 4:4 (2:1)
Gole dla Raby: Ogiela x2, Mróz (Rzut karny), Solawa

Sędziował: Krzysztof Dąbroś (KS Wieliczka)

Raba: T. Serafin – Leśniak, Mikłaszewski, Wnuk, Szlachetka, Wiekierak, Mróz, Niedziela, A. Nowak, Ogiela, Solawa oraz M. Serafin, Gruca, Jaworski, Kalicki