Przejdź do treści

Grała młodzież i dzieci czyli premierowe gry kontrolne tego lata

Swoje pierwsze mecze sparingowe tego lata rozegrali zawodnicy z kat. Juniorów, Trampkarzy i Młodzików.

Najstarsza w “tej stawce” ekipa rywalizowała w niedzielne popołudnie z zespołem seniorskich, B-klasowych Górek II Myślenice. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną myśleniczan 2:1 (1:1). Jedyną bramkę dla Raby w tych zawodach zdobył w I-połowie Damian Gubała. Defensor Raby celnie strzelił z rzutu karnego!

Również w niedzielne popołudnie swoje zawody kontrolne rozegrali gracze Trampkarzy. Ich przeciwnikami byli juniorzy młodsi (?) Zielonych Niegowić. Spotkanie rozgrywane w Liplasie zakończyło się triumfem zielono-czarnych 4:2. Bramki dla zespołu z Dobczyc zdobywali: Michał Chramiec i Dawid Baran.

W poniedziałek natomiast swój test-mecz zaliczyli chłopcy z młodzików. Pojedynkowali się oni przy Podgórskiej z rówieśnikami z Sokoła Słopnice. Zawody zakończyły się rezultatem korzystnym dla miejscowych 4:2. Na listę strzelców wpisali się: Tomasz Serafin, Jakub Surówka, Tomasz Mróz i Oliver Ogiela.


Warto także odnotować że w zbliżającym się sezonie, w ekipie Młodzików I, oprócz nowego trenera będzie również nowy kierownik zespołu, którym został Jakub Dybek (na zdjęciu poniżej). Kuba już od premierowego meczu ostro zabrał się do pracy “papierkowej” 🙂