Przejdź do treści

JUNIORZY: Efektowne gole w sparingu z Okocimskim

W kolejnym test-meczu tej zimy, zespół naszych juniorów rywalizował z występującym na poziomie Ligi Małopolskiej, Okocimskim Brzesko. Zawody kontrolne, rozgrywane w sobotni wieczór na sztucznej murawie w Myślenicach były bardzo ciekawym widowiskiem w którym padły 4 gole!

Strzelanie zaczęło się jeszcze przed upływem kwadransa gry. Po kilkuminutowej przewadze graczy z Brzeska, podopieczni trenera Piecha wyprowadzili szybką akcję którą przepięknym strzałem z dystansu zakończył Krystian Ładyga.“Pimper” huknął idealnie pod poprzeczkę i golkiper z Brzeska nie zdołał skutecznie interweniować.

fot. Paweł Woźniak

Kilka chwil później “zakotłowało” się pod bramką Raby ale tym razem dobrą interwencją w obronie popisał się defensor Raby, Kacper Kania. Zaraz po zmianie stron ekipa z Brzeska doprowadziła do remisu po skutecznie wykonanym rzucie karnym. W 71 min znów na prowadzenie wyszli zawodnicy z Dobczyc. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Masełko po przebojowej, indywidualnej akcji.

Końcówka zawodów należała do ekipy Okocimskiego, która w 83 min doprowadziła do wyrównania i właśnie remisem 2:2 zakończyły się te zawody.

Mecz sparingowy, 06.02.2021 – Myślenice
Raba Dobczyce – Okocimski Brzesko 2:2 (1:0)

gole: Ładyga 13, Masełko 71

Sędziował: Michał Bargiel (Ks Myślenice)

Raba: Konrad Kachel – Kacper Kania, Adam Soboń, Marcin Batko, Patryk Zięcik, Jakub Stasiak, Krystian Ładyga, Kacper Pudlik, Kacper Woźniak, Karol Zborowski, Filip Kania oraz Damian Gubała, Szymon Seweryn, Adrian Strojny, Michał Cholewa, Bartłomiej Masełko.

fot. Paweł Woźniak