Przejdź do treści

Juniorzy: Kontrolowana niedzielna wygrana

W niedzielne przedpołudnie, pierwszy w tym sezonie komplet punktów na swoje konto zapisała drużyna juniorów KS Raba, która wysoko pokonała rówieśników z zespołu Bronowianki Kraków.

Strzelanie szybko, bo już w 4 minucie rozpoczął Szymon Chramiec, który pokonał niezbyt dobrze ustawionego golkipera rywali. Jeszcze w pierwszej połowie biało-niebieskim udało się raz trafić do sieci.

Jakub Stasiak wypracował dogodną sytuację, mijając kilku defensorów i zagrał piłkę do Chramca, który dobił ją do pustej bramki.

Po przerwie biało-niebiescy kontrolowali spotkanie, choć goście wierzyli, że jeszcze nie wszystko stracone i próbowali zagrozić bramce miejscowych. Ich zapędy zostały jednak szybko ostudzone, kiedy to do siatki po pięknym podaniu za linię obrony od Jakuba Hałatka, trafił Kacper Woźniak.

Wynik meczu, golem na 4:0, ustalił Piotr Misior. Mimo kilku dogodnych sytuacji więcej bramek tego dnia nie oglądaliśmy.Liga Okręgowa Juniorów, 04.09.2022
Raba Dobczyce – Bronowianka Kraków 4:0 (2:0)
Szymon Chramiec 5, 31, Kacper Woźniak 59, Piotr Misior 62

Sędziował: Paweł Wiliński (Ks Myślenice)
Mecz bez kartek.

Raba: Zbrożek (46. Kachel) – Hałatek, Wałek, Kania, Gubała (60. Strojny) – Masełko, Jasek (63. Spytek), Zborowski (46. Kowalik) – Woźniak (68. Pudlik), Chramiec (46. Misior), Stasiak (68. Baran).