Przejdź do treści

Juniorzy: Ostatni sprawdzian przed premierą nowego sezonu ligowego

W minioną niedzielę spotkaniem sparingowym z rówieśnikami z Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska, ekipa Juniorów Raby zakończyła okres przygotowawczy do nowego sezonu krakowskiej Ligi Okręgowej.

Niedzielna potyczka z Kalwarią była dość wyrównana i obfitowała w okazje bramkowe. Goście do przerwy prowadzili jednym golem, lecz po zmianie stron impas strzelecki gospodarzy przełamał Kacper Pudlik i zrobiło się 1:1.

Dwanaście minut przed końcem przyjezdni zdobyli drugiego gola a chwilę później trzeciego i ustalili rezultat zawodów.

Mecz sparingowy, 21.08.2022
Raba Dobczyce – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:3 (0:1)
gol: Kacper Pudlik 56 min

Sędziował: Krzysztof Cienkosz (Ks Myślenice)

Raba: Zbrożek – Hałatek, Wałek, Vasylenko, Strojny – Kowalik, Jasek, Zborowski, Woźniak, Misior, Chramiec oraz Kachel, Spytek, Pudlik, Baran, Dominik, Kobiałka, Łętocha, Grabowski.

W pierwszej części jesiennych rozgrywek ekipa z Dobczyc rozegra osiem meczów. Będą to kolejno:

1.kolejka: Raba – SMS Kraków niedziela 28.08 g.17:00
2.kolejka: Clepardia Kraków – Raba środa 31.08. g.17:30
3.kolejka: Raba – Bronowianka Kraków niedziela 04.09. g.10:00
4.kolejka: Gościbia Sułkowice – Raba niedziela 11.09. g.11:00
5.kolejka: pauza
6.kolejka: Raba – Pogoń Kraków niedziela 18.09. g.10:00
7.kolejka: Orzeł Piaski Wielkie – Raba niedziela 25.09. g.11:00
8.kolejka: Raba – AS Progres Kraków niedziela 02.10. g.10:00