Przejdź do treści

Juniorzy: Piłkarskie zaległości odrobione w Nowej Hucie

Na sztucznej murawie w Nowej Hucie swój zaległy mecz Ligi Okręgowej rozegrali nasi Juniorzy. Podopieczni trenera Jakuba Piecha rywalizowali z AS Progres.

W pierwszej połowie miejscowi prowadzili 1:0 po solowej akcji jednego ze swoich graczy. Przed przerwą jednak gospodarze grali już w osłabieniu po czerwonej kartce dla swojego zawodnika.

Liczebną przewagę zaraz po zmianie stron wykorzystali gracze Raby! Dobre podanie Sobonia na gola zamienił Kacper Woźniak. Piłka po strzale “Woźnego” trafiła jeszcze w słupek i wylądowała w sieci. Niestety później gracze trenera Pasionka znów objęli prowadzenie po stałym fragmencie gry.

W 67 min faulowany w polu karnym był Kacper Masełko i rozjemca wskazał na 11m. Z “wapna” nie pomylił się Damian Gubała i było 2:2. Końcówka jednak należała do gospodarzy, którzy w 81 i 90+2 min zdobyli swoje kolejne gole i zaksięgowali komplet punktów.

Liga Okręgowa Juniorów, 17.05.2022
Siemacha AS Progres Kraków – Raba Dobczyce 4:2 (1:0)
gole: Kacper Woźniak 48, Damian Gubała 67 (k)

Sędziował: Wojciech Potańczyk (Ks Kraków)
Żółte kartki (R): Stasiak, Ładyga.

Raba: Kachel – Kornel Woźniak, Gubała, K.Kania, Stasiak (57′ Batko), Ładyga (80′ Zborowski), Masełko, Soboń, Kacper Woźniak, Szczepański (80′ Misior), Chramiec (80′ Pudlik)