Przejdź do treści

Juniorzy Starsi: Pechowo, kolorowo i nerwowo

Niedzielny mecz juniorów starszych Raby z ekipą Orła Myślenice przez dłuższy czas przebiegał dość spokojnie i bez większych emocji.

Dość powiedzieć, że po pierwszych 45 minutach nie odnotowano żadnych goli, co więcej, te zaczęły padać dopiero parę minut przed końcem.

Wcześniej jednak na murawie zrobiło się dużo więcej miejsca, bowiem w ekipie z Dobczyc czerwone kartki ujrzeli: Stasiak (za dwie żółte) oraz Chlipała (za faul), natomiast u rywali z boiska również “wyleciał” jeden z graczy za odepchnięcie zawodnika bez piłki.

W 85 minucie goście z Myślenic objęli prowadzenie, lecz niemalże 120 sekund później było już 1:1. Rzut karny na gola zamienił Adam Murzyn.

Doliczony czas gry (wg. sprawozdania sędziowskiego aż 10 minut !!!) to już masa emocji – tych niekoniecznie sportowych no i niestety gole dla gości z Myślenic, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

Krakowska Liga Okręgowa Juniorów Starszych, 08.10.2023
Raba Dobczyce – Orzeł Myślenice 1:3 (0:0)
gol: Adam Murzyn 87 (k)

Żółte kartki (R): Stasiak (x2), Misior, Baran, K.Zbrożek
Czerwone kartki: Stasiak (za dwie żółte), Chlipała, K.Zbrożek

Raba: K.Zbrożek – Jasek, Spytek, Murzyn, Hałatek, Misior, Majka (60. Baran), Dudzik (88. Grabowski), Zborowski (90+8 F.Zbrożek), Chlipała, Stasiak.