Przejdź do treści

Juniorzy Starsi: Przy Podgórskiej pokonali Orła Piaski Wielkie

Skuteczna gra w ofensywie i konsekwentna w obronie – to dwa czynniki które sprawiły że w środowe popołudnie ekipa Raby pokonała przy Podgórskiej zespół Orła Piaski Wielkie.

W pierwszej połowie gospodarze z Dobczyc prowadzili po golu Adama Murzyna który w zamieszaniu po rzucie rożnym pokonał bramkarze Orła. Kilka chwil później goście po przebojowej akcji swojego zawodnika doprowadzili do remisu.

Drugą połowę dobrze znów zaczęli podopieczni Bogdana Szablowskiego. Wprowadzony na murawę chwilę wcześniej Chramiec wygrał walkę w obrońcami Orła i płaskim strzałem w dalszy róg zdobył drugiego gola.

W końcówce na murawie działo się sporo. Najpierw w 81 minucie kapitalną szansę zmarnował Karol Zborowski który przestrzelił z 5-7 metrów! To się na szczęście nie zemściło, co więcej kilka chwil później zegar wyników wskazywał 3:1. Wszystko przez to że w polu karnym faulowany był Chramiec a z 11 metrów nie pomylił się Adam Murzyn.

Już w doliczonym czasie gry zespół Orła zdobył drugiego gola ale defensywa Raby na czele z bramkarzem nie pozwoliła na więcej. Ostatecznie zatem komplet punktów pozostał w Dobczycach!

Krakowska Liga Okręgowa Juniorów Starszych, 13.09.2023
Raba Dobczyce – Orzeł Piaski Wielkie 3:2 (1:1)
gole: Adam Murzyn 2, 84 (k), Michał Chramiec 57 –

żółte kartki: Jasek, Zborowski

Raba: K.Zbrożek – Hałatek, Wałek, Murzyn, Jasek, Misior (89. Twardowski), Kowalik (80. Grabowski), Majka, Zborowski, Dudzik (70. Sewiło), Baran (50. Chramiec).