Przejdź do treści

Juniorzy Starsi: Zwycięski gol w doliczonym czasie gry!

Niedzielny pojedynek juniorów starszych Raby z ekipą z Mogilan był bogaty w piłkarskie emocje. Miejscowi nie czekali długo z polowaniem na gola i już po pięciu minutach objęli prowadzenie! Mimo utraty bramki zespół Raby próbował odrobić straty ale do szatni nasz zespół zszedł przegrywając 1:0.

Początek drugiej połowy również nie był pomyślny dla zespołu trenera Szablowskiego. Gospodarze bowiem w 60 min podwyższyli prowadzenie i wydawało się że o punkty będzie więcej niż ciężko. Na szczęście szybko udało się zdobyć gola kontaktowego, którego zaliczył Jakub Stasiak popisując się trafieniem z dalszej odległości.

Kwadrans przed końcem stan zawodów wrócił do tego początkowego. Stało się tak dzięki bramce z rzutu karnego. Z 11 m nie pomylił się Adam Murzyn i było 2:2.

Kiedy było niemal pewne że mecz zakończy się podziałem punktów ekipa Raby przeprowadziła akcję która dała jej zwycięstwo. Skuteczne podanie ze środka boiska pewnie wykorzystał Miłosz Filutowski i po raz trzeci pokonał bramkarza Mogilan. Parę chwil później arbiter zakończył zawody.


Krakowska Liga Okręgowa Juniorów Starszych, 15.10.2023
Tiger Hearts Mogilany – Raba Dobczyce 2:3 (1:0)
gole: Stasiak 67, Murzyn 76 (k), Filutowski 90+2

Sędziował: Stanisław Święch (Ks Myślenice)

Raba: F.Zbrożek – Misior, Murzyn, Jasek, Spytek, Hałatek, Majka, Stasiak, Dudzik (70. Filutowski), Zborowski, Godzik (60. Baran).