Przejdź do treści

Juniorzy: W delegacji bramkowe łowy z drugiej połowy

W niedzielny poranek na obiekcie w Poznachowicach Dolnych drużyna juniorów rywalizowała z rówieśnikami z zespołu Lubomiru Wiśniowa.

Przyjezdni od początku tych zawodów stwarzali zagrożenie pod bramką rywali co niestety nie przełożyło na statystykę bramkową, gdyż po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 0:0. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie spotkania.

Najpierw golkipera rywali pokonał Szymon Chramiec, a chwilę później do siatki, po stałym fragmencie gry trafił Adrian Strojny. Okazji na gole było jeszcze parę ale ostatecznie podopieczni trenera Jakuba Piecha utrzymali dwubramkowe prowadzenie.