Przejdź do treści

Juniorzy: Ze zmiennym szczęściem w końcówce sezonu

Dobiegają końca rozgrywki I-ligi Okręgowej Juniorów. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Jakuba Piecha rozegrała w ostatnim czasie trzy mecze ligowe. Przeciwnikami biało-niebieskich byli kolejno: Jordan Zakliczyn (wyjazd), Gościbia Sułkowice (dom) i Gdovia Gdów (wyjazd).

Każdy z tych bojów ekipa z ul. Podgórskiej musiała rozgrywać w mocno osłabionym składzie, co wydatnie przełożyło się na przebiegi tych spotkań. Potyczka w Zakliczynie zaczęła się dobrze, bo od gola Kacpra Kania ale później posypały się błędy w obronie i miejscowi – jeszcze przed przerwą – ostro sobie postrzelali.

Rywalizacja z Gościbią Sułkowice to sporo walki i dużo niewykorzystanych okazji. Zespół z Dobczyc stać było w tym meczu tylko na jednego gola, a na listę strzelców wpisał się Szymon Chramiec. Napastnik ten strzelał również w Gdowie ale tym razem jego gole były zwycięskie! Oprócz Chramca w “derbach Łodzi” do siatki trafił także Kacper Pudlik.

Mecz w Gdowie to prawdziwy piłkarski horror! Gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych, a ekipa z Dobczyc kończyła mecz w “10” po czerwonej kartce dla bramkarza, Kachela za interwencję poza polem karnym!

I-liga Okręgowa Juniorów, 31.05.2021 –
Jordan Sum Zakliczyn – Raba Dobczyce 5:1 (4:1)

gol: Kacper Kania 26

Żółte kartki (R): Gubała, Batko, Chramiec, Ładyga.

Raba: Kachel – Batko (60. Kica), K.Kania, Gubała, Woźniak (85. Świetlik), F.Kania, Ładyga, Stasiak (75. Seweryn), Zborowski (46. Masełko), Brewczyński, Chramiec (75. Pudlik)

I-liga Okręgowa Juniorów, 05.06.2021 –
Raba Dobczyce – Gościbia Sułkowice 1:2 (1:2)

gol: Szymon Chramiec

Raba: Kachel – Masełko (46. Pudlik), Seweryn, Gubała, K.Kania, F.Kania, Cholewa (46. Łętocha), Stasiak, Strojny, Chramiec, Stasik (46. Artur Kobiałka).


I-liga Okręgowa Juniorów, 10.06.2021 –
Gdovia Gdów – Raba Dobczyce 2:3 (1:3)

gole: Szymon Chramiec 20, 38, Kacper Pudlik 31
Żółta kartka (R): Cholewa
Czerwona kartka (R): Kachel

Raba: Kachel – Masełko, Zięcik, Kica (55. Cholewa) Gubała, K.Kania, Batko, Stasiak, Pudlik (46. Strojny), Woźniak, Chramiec.

foto: Adam Murzański