Przejdź do treści

Kapitan zmienia stan cywilny!

Biało-niebieska młoda para! W piątek 7 stycznia na ślubnym kobiercu stanęli kapitan pierwszej drużyny Konrad Kabaja oraz jego wybranka serca Gabriela Skałka czyli nasza stadionowa spikerka! Para zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne tak i przypieczętować swój związek oficjalnie stając się mężem i żoną.

Fot.: prywatne

Konrad jest wychowankiem naszego klubu. To właśnie przy Podgórskiej zdobywał pierwsze piłkarskie szlify i przechodził przez kolejne szczeble szkolenia, by w końcu stać się jedną z kluczowych postaci pierwszej drużyny. Rutynowany środkowy pomocnik ma na swoim koncie już ponad 100 oficjalnych gier w biało-niebieskiej koszulce, w których wielokrotnie pokonywał golkipera rywali.

Z kolei Gabriela do biało-niebieskiej ekipy dołączyła wiosną ubiegłego roku. Wtedy to ukończyła ona prowadzony przez Polski Związek Piłki Nożnej kurs spikera zdobywając tym samym niezbędne do pracy w tej roli uprawnienia.

Z okazji rozpoczęcia nowego rozdziału w ich życiu Klub Sportowy “Raba” składa Konradowi i Gabrieli życzenia radości z każdego dnia spędzonego razem, spełnienia wszystkich waszych planów i założeń, dużo miłości każdego dnia oraz wielu sukcesów w każdej dziedzinie waszego wspólnego życia. Wszystkiego najlepszego!