Przejdź do treści

Młodziki I: Powalczyli z liderem

Minimalną porażką biało-niebieskich zakończyło się poniedziałkowe starcie dowodzonej przez trenera Grzegorza Turczę drużyny Młodzików I z zespołem Pcimianki Pcim.

Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem cierpliwych poszukiwań otwierającego gola. Obydwa zespoły prezentowały wysoki poziom próbując sforsować formację defensywną rywali. Jako pierwszym udało się to graczom Pcimianki, którzy w 16 minucie spotkania pokonali po raz pierwszy Mateusza Molendysa.

Już niespełna 4 minuty później groźny strzał Olivera Ogieli z rzutu wolnego wybronił golkiper Pcimianki. O ile bramkarz poradził sobie z pierwszym uderzeniem to przy dobitce Tomasza Serafina nie miał już nic do powiedzenia i tym sposobem do przerwy na tablicy widniał rezultat 1:1.

Oba teamy mocno weszły w drugą część spotkania i co chwilę ostrzeliwali bramkę przeciwników. Lepiej celowniki nastawili gracze z Pcimia, którzy na kwadrans przed końcem przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Liga Okręgowa Młodzików gr. Kraków, 23.05.2022
Raba Dobczyce – Pcimianka Pcim 1:2 (1:1)
Gol dla Raby: T. Serafin 22′

Sędziował: Janusz Janik (KS Myślenice)

Raba: Molendys – Leśniak, Krasek , Mikłaszewski, T. Mróz, T. Serafin, Żuk, P. Nowak, Ogiela oraz Jaworski, Surówka, A. Nowak, Majka