Przejdź do treści

Młodziki I: Zagrali na szóstkę!

W niedzielę drużyna Młodzików I w meczu 8. kolejki krakowskiej Ligi Okręgowej wysoko pokonała zespół Radziszowianki Radziszów dzięki czemu awansowała na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Biało-niebiescy dobrze weszli w mecz i już w pierwszych 5 minutach kilkukrotnie zagrozili bramce rywali. Pierwszą bramkę udało się zdobyć jednak dopiero w 12 minucie kiedy to golkipera przyjezdnych pokonał Oliver Ogiela. Przed zmianą stron do siatki trafił jeszcze Tomasz Mróz i tym sposobem gdy arbiter zakończył pierwszą część spotkania na tablicy świetlnej widniał wynik 2:0.

Po wznowieniu spotkania podopieczni trenera Turczy od razu ruszyli do ataku. Najpierw defensywę radziszowian “rozmontował” Patryk Nowak, a chwilę później dwoma trafieniami w krótkim odstępie czasu hat-tricka skompletował Ogiela.

Rezultat spotkania na 7 minut przed końcem ustalił grający z kapitańską opaską na ramieniu Radosław Krasek, który zaskoczył golkipera strzałem po ziemi z rzutu wolnego.

Liga Okręgowa Młodzików gr. Kraków, 15.05.2022
Raba Dobczyce – Radziszowianka Radziszów 6:0 (2:0)
Ogiela 12′, 39′, 41′, T. Mróz 17′, P. Nowak 36′, Krasek 53′

Sędziował: Maciej Skiba (KS Myślenice)

Raba: Kania – Leśniak, Krasek, Jaworski, Surówka, T. Mróz, A. Nowak, Ogiela, P. Nowak oraz Molendys, Mikłaszewski, Żuk, Biletskyi, R. Wnuk, Majka, Szlachetka