Przejdź do treści

Młodziki II: Komplet punktów na pożegnanie Sashy

Dowodzona przez trenera Arkadiusza Dudka drużyna Młodzików II nie zwalnia tempa i odnosi kolejne ligowe zwycięstwo. W czwartkowe popołudnie młodzi biało-niebieskie pokonali 4:1 rówieśników z drużyny FA II Tokarnia.

Gospodarze byli drużyną dominującą lecz na pierwszą tego dnia bramkę przyszło czekać aż do 15 minuty. Wtedy to golkipera rywali pokonał Oleksandr Rebrov. Popularny “Sasha” na tym nie skończył i niespełna minutę później podwyższył na 2:0.

Goście jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową lecz podrażniło to jedynie biało-niebieskich, którzy tuż po zmianie stron po pięknym uderzeniu Adriana Wałka znów odskoczyli graczom z Tokarnii na dwa trafienia.

Wynik spotkania na kwadrans przed końcem ustalił Mateusz Gibała. Urodzony w 2011 roku zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po zagraniu ręką gracza przyjezdnych.

Dla pochodzącego z Ukrainy Oleksandra Rebrova było to ostatnie oficjalne spotkanie w barwach naszego klubu. Sasha po niespełna dwóch miesiącach spędzonych przy Podgórskiej wraca do rodzinnej miejscowości gdzie reprezentować będzie barwy młodzieżowej drużyny ekstraklasowego klubu Veres-Rivne. Sasha dziękujemy za występy w biało-niebieskiej koszulce i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

III Liga Okręgowa Młodzików gr. Myślenice II, 12.05.2022
Raba II Dobczyce – FA II Tokarnia 4:1 (2:1)
Gole dla Raby: Rebrov 15′, 16′, Wałek 34′, Gibała 45′

Sędziował: Tomasz Młynarczyk (KS Myślenice)

Raba II: Steczko – M. Serafin, Maniecki, Ruman, Rebrov, J. Piwowarczyk, Koliński, Wiekierak, Rak oraz M. Mróz, M. Piwowarczyk, Gibała, Wałek, Szot