Przejdź do treści

Młodziki I: Dwa dni rywalizacji w Myślenicach

Na obiekcie Orła Myślenice rozegrano w weekend kolejną edycję turnieju Pesmenpol Orzeł Cup. Tym razem w zmaganiach wzięli udział zawodnicy z kat. Młodzików. Wśród uczestników pojawiła się ekipa Raby Dobczyce.

Nasz zespół w fazie grupowej rozegrał trzy mecze, wygrywając jeden i dwa przegrywając. Co ciekawe, w sobotę ekipa Raby pokonała Krakusa Nowa Huta, który później w końcowym rozrachunku wygrał cały turniej.

W niedzielę zespół z Dobczyc walczył w tzw Finale brązowym gdzie pojedynkował się z drużyną Master Kids Skawa. Górą okazali się być rywale.

Podczas uroczystości zakończenia turnieju, chłopcy z Raby otrzymali pamiątkowe medale, a organizatorzy wyróżnili dodatkowo kapitana naszej drużyny, Macieja Szota który otrzymał miano MVP, trafiając do tzw drużyny marzeń.

A już niebawem rusza piłkarska wiosna w Makroregionalnej lidze młodzików. 2 kwietnia zespół Raby zmierzy się przy Podgórskiej z drużyną Szkoły Futbolu Staniątki.

Wyniki turniejowych meczów z udziałem Raby:

Radziszowianka – Raba 2:0

Krakus Nowa Huta – Raba 2:3 (Spytek, Szot, Matuła)

Master Kidss Skawa – Raba 3:1 (Ruman)

Raba – Sokół Słopnice 4:1 (Ruman, Misiorek, Kozielec, Matuła)

Raba – Master Kidss Skawa 1:4 (Ruman)

Zespół Raby wystąpił w składzie: Stasik, Steczko – Spytek, Matuła, Gibała, Piwowarczyk, Rak, Szot, Pudlik, Kozielec, Misiorek, Ruman.