Przejdź do treści

Młodziki I: Emocji masa, Raba – Wisła II 3:3

W niedzielne popołudnie swój drugi mecz w krakowskiej lidze okręgowej rozgrywali chłopcy z r.2011/12. Zespół dowodzony przez trenera Arkadiusza Dudka pojedynkował się z drugą ekipą Wisły Kraków.

Po tym jak latem tego roku PZPN zmienił przepisy o długości meczów w tej kategorii wiekowej, jasne stało się że spotkania będą obfitować w dużą liczbę strzelonych goli!

Nie inaczej było w rywalizacji chłopców z Raby i Wisły II Kraków. W pierwszej połowie co prawda nie odnotowano żadnego gola – te natomiast zaczęły padać po przerwie.

Biało-niebiescy prowadzenie objęli po uderzeniu Jakuba Matuły. Siedem minut później Biała Gwiazda doprowadziła do remisu. W kolejnych minutach golkipera z Krakowa pokonali Krzysiu Wnuk i Mateusz Misiorek i zespół Raby objął dwubramkowe prowadzenie.

Niestety wygranej nie udało się dotrzymać do końca bowiem goście w ciągu dwóch minut (!) strzelili dwa gole i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.