Przejdź do treści

Młodziki I i II: Różne scenariusze ligowych pojedynków

Spotkanie rozgrywane w strugach deszczu było nader ciekawe i obfitowało w całą masę ligowej walki. Nie zabrakło także przebojowych akcji, parad bramkarzy czy też efektownych uderzeń.

Jednym z nich było to z końcowych minut zawodów, kiedy to po przejęciu na własnej połowie na strzał z bardzo daleka zdecydował się Oliver Ogiela. Trajektoria lotu piłki zaskoczyła wszystkich – bramkarza i nawet samego uderzającego..

fot. Jakub Dybek

Po chwili szał radości zapanował w szeregach gospodarzy, po tym jak okazało się że futbolówka wylądowała w sieci. Jak się okazało za 120 sekund, był to zwycięski gol dla podopiecznych trenera Grzegorza Turczy!

I-liga Okręgowa, 06.10.2021 –
Raba Dobczyce – Górnik Wieliczka 1:0 (0:0)
Oliver Ogiela 59

Raba: Molendys – Mikłaszewski, Krasek, Wnuk, Surówka, T.Serafin, Żuk, Mróz, Ogiela oraz Kania, Jaworski, P.Nowak, Leśniak, Szlachetka, Koprowski, A.Nowak, Biletskyi.

fot.Jakub Dybek

Czwartkowy mecz “dwójek” z Wrzosami Osieczany przyniósł aż 7 bramek. Kiedy gospodarze strzelali gola – goście z Dobczyc zaraz odrabiali straty. Najpierw golkipera Wrzosów pokonał Mateusz Serafin, później Piotr Stós i wreszcie Adam Nowak.

Dziesięć minut przed końcem spotkania, miejscowi trafili bramkę nr.4, na którą nie udało się już odpowiedzieć i komplet punktów pozostał w Osieczanach.

fot. Karolina Słonka

III-Liga Okręgowa gr.1,07.10.2021 –
Wrzosy Osieczany – Raba II Dobczyce 4:3 (2:1)
gole: Mateusz Serafin, Piotr Stós, Adam Nowak

Sędziował: Marian Banowski (Ks Myślenice)
Raba II: Banaś, Chanek – Bergel, Dudzik, Madej, A.Nowak, M.Serafin, Siatka, Słonka, Szlachetka, Biletskyi, Stós, Leśniak.

fot. Karolina Słonka