Przejdź do treści

Młodziki I i II: Zmienne szczęście w ligowych bojach

Piłkarska runda jesienna w rozgrywkach Młodzików trwa w najlepsze. W ostatnich dniach nasi gracze z r.2009 i 2010 rozegrali spotkania mistrzowskie z ekipami Pcimianki, Wróblowianki a także Wiarusów.

Wyjazdowa potyczka Młodzików I z Pcimianką nie była zbyt udana dla Raby. Miejscowi zagrali bardzo skutecznie w ofensywie i mocno postrzelali do dobczyckiej bramki..

W czwartkowym pojedynku “dwójek” z Wróblowianką zaczęło się dobrze – od gola już w 1 min strzelonego przez Antoniego Majkę. Później jednak do głosu doszli przeciwnicy i to oni mogli po meczu cieszyć się z wygranej.

fot. Karolina Słonka

Pasmo niepowodzeń przerwali w sobotnie przedpołudnie futboliści “jedynki” którzy w Igołomi wygrali efektownie 4:0. W ofensywie pokazał się Oliver Ogiela, który zanotował hattricka. Oprócz Ogieli na listę strzelców wpisał się także Tomasz Mróz.

Dobrze w tym meczu zaprezentowała się także formacja obronna i bramkarze, którzy tym razem nie dali sobie strzelić ani jednej bramki.

fot. Jakub Dybek

I-liga Okręgowa Młodzików, 18.09.2021 –
Pcimianka Pcim – Raba Dobczyce 9:0 (3:0)

Raba: Kania – Krasek, Żuk, Wnuk, Jaworski, T.Serafin, Łatas, Ogiela, Nowak oraz Molendys, Biletskyj, Leśniak, Szlachetka.

III-liga Młodzików, g1. 24.09.2021-
Raba II Dobczyce – Tiger Hearts Wróblowianka 1:8 (1:1)
gol: Antoni Majka

Raba II: Banaś, Chanek – M.Serafin, Sikora, Madej, Kowalczyk, Zborowska, Koprowski, Szlachetka, Bergel, Słonka, Piech, Solawa, Majka, Biletskyj, Leśniak.

I-liga Młodzików, 25.09.2021 –
Wiarusy Igołomia – Raba Dobczyce 0:4 (0:2)
gole: Oliver Ogiela x3, Tomasz Mróz

Raba: Kania – Krasek, Żuk, Wnuk, Surówka, T.Serafin, Jaworski, Ogiela, Mróz oraz Molendys, Majka, Leśniak, Szlachetka, Mikłaszewski, A.Nowak.

fot. Pcimianka Pcim/fb/własne