Przejdź do treści

Młodziki I: Komplet punktów na pożegnanie

Ostatni mecz w sezonie 2021/2022 mają za sobą również zawodnicy drużyny Młodzików I. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy w sobotę z samego rana udali się do Nowej Huty gdzie mierzyli się z tamtejszym Krakusem.

Wynik spotkania już po 11 minutach gry otworzył niezawodny Tomasz Serafin. Żegnający się z tym poziomem rozgrywkowym gospodarze nie pozostali jednak dłużni biało-niebieskim i po nieco ponad 10 minutach doprowadzili do remisu.

W drugiej odsłonie tych zawodów obydwa zespoły wciąż walczyły i szukały szansy na zdobycie zwycięskiego gola. Lepsi w tych poszukiwania okazali się być goście z Dobczyc, którzy na 10 minut przed końcem za sprawą Tomasza Serafina pokonali golkipera rywali i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Dla zespołu z Podgórskiej był to ostatni mecz w ligowej kampanii 2021/2022. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy bardzo udany dla siebie sezon zakończyli na 3 miejscu z dorobkiem 25 punktów. Tym samym trzon zespołu złożony z zawodników urodzonych w 2009 roku zakończył kategorię wiekową Młodzika i od przyszłego sezonu rywalizować będzie już w kategorii Trampkarzy.

Liga Okręgowa Młodzików gr. Kraków, 18.06.2022
Krakus Nowa Huta – Raba Dobczyce 1:2 (1:1)
Gole dla Raby: T. Serafin 11′, 50′

Sędziował: Kacper Jasica (KS Kraków)

Raba: Kania – Leśniak, Krasek, Jaworski, T. Serafin, T. Mróz, Żuk, P. Nowak, Ogiela oraz Molendys, Mikłaszewski, R. Wnuk, A. Nowak, Biletskyi, Łatas, Szlachetka, Majka, Surówka