Przejdź do treści

Młodziki I: Podział punktów przy Reymonta

W środowe popołudnie pierwsza drużyna Młodzików rywalizowała przy ul. Reymonta 22 w Krakowie z drugim zespołem Wisły.

Podrażnieni ostatnią porażką biało-niebiescy od pierwszej minuty dzielnie stawiali opór drużynie Białej Gwiazdy. Po pierwszej części spotkania na tablicy widniał jednak wynik 0:1 gdyż goście na 2 minuty przed końcem sforsowali defensywę graczy w czerwono-czarnych strojach i pokonali strzegącego bramkę Dawida Kanię.

Po przerwie zmotywowani do walki gracze z Dobczyc od razu ruszyli do ataku i co chwilę stwarzali sobie sytuację podbramkowe lecz piłka minimalnie mijała cel. Zmieniło się to na 10 minut przed końcem kiedy z pod linii końcowej dośrodkowywał Oliver Ogiela a defensor wiślaków interweniował na tyle niefortunnie, że pokonał swojego kolegę z drużyny.

W ostatnich 10 minutach gry biało-niebiescy stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść lecz tak jak wcześniej piłka ostatecznie nie znalazła drogi do bramki.

Liga Okręgowa Młodzików gr. Kraków, 26.05.2022
Wisła II Kraków – Raba Dobczyce 1:1 (1:0)
Gol dla Raby: Gol samobójczy 50′

Sędziował: Krzysztof Patyk (KS Kraków)

Raba: Kania – Leśniak, Krasek, Mikłaszewski, T. Mróz, T. Serafin, Żuk, P. Nowak, Ogiela oraz Molendys, Jaworski, Biletskyi, Szlachetka, A. Nowak, Łatas, Wnuk, Majka