Przejdź do treści

Młodziki I: Remisowym wynikiem zakończył się mecz z Górnikiem

Niedzielne popołudnie przy Podgórskiej upłynęło pod znakiem rywalizacji pierwszej drużyny Młodzików z rówieśnikami z drużyny Górnika Wieliczka.

W pierwszej części spotkania obydwa zespoły prezentowały bardzo wysoki poziom lecz to biało-niebiescy jako pierwsi znaleźli drogę do bramki rywali. Stało się to w 24 minucie, kiedy Tomasz Mróz nie pozostawił bramkarzowi żadnych szans popisując się pięknym uderzeniem z dystansu.

Tuż przed przerwą goście w kontrowersyjnych okolicznościach doprowadzili do remisu a chwilę później rozjemca zakończył pierwszą część spotkania. Po niespełna 9 minutach walki w drugiej połowie znów z dystansu pocelował Tomasz Mróz. Środkowy pomocnik zespołu trenera Turczy tak jak przy pierwszym trafieniu nie pozostawił najmniejszych szans golkiperowi “górników” i ponownie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Gracze z Wieliczki nie złożyli broni i na kwadrans przed końcem znów doprowadzili do remisu. Więcej bramek w tych zawodach już nie padło a obydwa zespoły podzieliły się punktami.

Liga Okręgowa Młodzików gr. Kraków, 24.04.2022
Raba Dobczyce – Górnik Wieliczka 2:2 (1:1)
Gole dla Raby: T. Mróz 24′, 39′

Sędziował: Maciej Skiba (KS Myślenice)

Raba: Kania – Leśniak, Krasek, Mikłaszewski, T. Mróz, T. Serafin, Żuk, A. Nowak, Ogiela oraz Molendys, Jaworski, Biletskyi, R. Wnuk