Przejdź do treści

Młodziki II: Pewna wygrana w Kornatce

W środę na boisku w Kornatce druga drużyna Młodzików KS Raba rywalizowała w ramach rozgrywek o mistrzostwo III Ligi Okręgowej Młodzików z tamtejszą Rokitą. Starcie to pierwotnie odbyć się miało na boisku przy ul. Podgórskiej lecz mając na uwadze stan boiska w porozumieniu z zespołem rywali starcie rozegrano na ich terenie.

Biało-niebiescy znów szybko napoczęli rywali i już w 4 minucie prowadzili po trafieniu Oleksandra Rebrova. Popularny Sasha kilka minut później znów trafił do bramki rywali, a chwilę po zmianie stron dołożył kolejne trafienie tym samym kompletując hat-tricka.

Poza pochodzącym z Ukrainy ofensywie usposobionym zawodnikiem na listę strzelców dwukrotnie wpisał się będący ostatnio w znakomitej formie strzeleckiej Mateusz Serafin. Ostatnie tego dnia trafienie to dzieło Łukasza Raka, który na sekundy przed końcowym gwizdkiem pokonał golkipera czerwono-czarnych.

III Liga Okręgowa Młodzików gr. Myślenice II
Raba II Dobczyce – Rokita Kornatka 6:2 (3:1)
Gole dla Raby: Rebrov 4′, 11′, 43′, M. Serafin 13′, 50′, Rak 60′

Sędziował: Bartosz Róg (KS Myślenice)

Raba II: J. Piwowarczyk – Rak, K. Wnuk, Ruman, M. Piwowarczyk, Wałek, M. Mróz, Szot, Koliński oraz Wiekierak, M. Serafin, Gibała, Rebrov