Przejdź do treści

Młodziki II: Pozytywne rezultaty u siebie i w delegacji

Dwa kolejne mecze w ramach II-ligi okręgowej rozegrali w ostatnich dniach chłopcy z Raby II. Nasza drużyna w tej kat. wiekowej mierzyła się przy Podgórskiej z FA Tokarnia oraz na wyjeździe z Lubomirem Wiśniowa.

Co ciekawe, oba te pojedynki, zakończyły się takimi samymi rezultatami tj. 2:1. W obu przypadkach górą byli biało-niebiescy!

W meczu z Tokarnią z strzelanie otworzył debiutujący w drużynie Michał Górka a chwilę później do siatki trafił Igor Pabijan. Michałowi… spodobało się strzelanie goli w młodzikach i w meczu z Lubomirem on również jako pierwszy posłał futbolówkę do siatki! Asystował mu… a jakże Igor Pabijan.

Drugiego gola w spotkaniu z Wiśniową zdobył kapitan drużyny, Bartosz Jamborski, który był tego dnia świetnie dysponowany. Pomagał w defensywie a i w ofensywie szukał swoich okazji.

W obu meczach szansę debiutu w tej kat. wiekowej otrzymali chłopcy z r.2010: wspomniany Michał Górka a także Marek Szlachetka, Adam Nowak, Maciej Wiekierak oraz Mateusz Serafin.

II-Liga Okręgowa Młodzików, 11.06.2021 –
Raba II Dobczyce – FA Tokarnia 2:1 (2:0)

gole: Michał Górka, Igor Pabijan

Raba II: Zbrożek – Skoczylas, Twardosz, S.Nowak, Żołnierczyk, Jamborski, Kabaja, Biletskyj, Stós oraz Górka, Szlachetka, A.Nowak, Pabijan.

II-Liga Okręgowa Młodzików, 17.06.2021 –
Lubomir Wiśniowa – Raba II Dobczyce 1:2 (1:2)

gole: Michał Górka, Bartosz Jamborski

Raba II: Zbrożek – Skoczylas, Twardosz, Żołnierczyk, Górka, Kabaja, Jamborski, Cygan, Stós oraz Pabijan, Siatka, Biletskyj, A.Nowak, Wiekierak, Łatas, Serafin.