Przejdź do treści

Młodziki II: Siedem goli w bramce Orła

Sobotni poranek drużyna Młodzików II spędziła na Dolnym Przedmieściu w Myślenicach gdzie w ramach kolejnej ligowej kolejki podopiecznym trenera Dudka przyszło się zmierzyć z zespołem Orła II Myślenice.

Biało-niebiescy dobrze weszli w mecz i już po niespełna 3 minutach prowadzili z miejscowymi 2:0. Oba trafienia to dzieło ofensywnie usposobionego Oleksandra Rebrova, który do zespołu prowadzonego trenera Arkadiusza Dudka dołączył zimą tego roku.

5 minut przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę kontaktową lecz ich zapał został szybko ostudzony przez będącego w świetnej formie Mateusza Serafina. Przed przerwą do siatki trafił jeszcze urodzony w 2012 roku Mikołaj Ruman, dla którego był to premierowy gol na “dużym boisku”.

Po zmianie stron do siatki jeszcze dwukrotnie trafiał Mateusz Serafin a jedno trafienie dołożył Oleksandr Rebrov. W końcowym rozrachunku ekipa z ul. Podgórskiej odniosła okazałe zwycięstwo 7:1 i zaksięgowała pierwszy w bieżącej kampanii komplet punktów.

III Liga Okręgowa Młodzików gr. Myślenice II, 23.04.2022
Orzeł II Myślenice – Raba II Dobczyce 1:7 (1:4)
Gole dla Raby: Rebrov 1′, 3′, 46′, M. Serafin 26′, 39′, 56′, Ruman 29′

Sędziował: Arbiter nie dotarł na mecz

Raba II: Stasik – Wałek, Ruman, M. Serafin, Gibała, Rebrov, M. Mróz, Koliński, Wiekierak, Szot, Rak, Piwowarczyk, K. Wnuk