Przejdź do treści

Młodziki II: Udana wyprawa i po meczu zabawa

Z uśmiechniętymi twarzami i kompletem punktów wrócili w środowe popołudnie do Dobczyc gracze Młodzików II. Ekipa dowodzona przez Arkadiusza Dudka pokonała na wyjeździe LKS Rudnik 3:2.

Emocje zaczęły się szybko bo już w 6 min gola strzelił Artur Solawa. Później gospodarze doprowadzili do remisu i wszystko rozpoczęło od nowa. W końcówce I-połowy do siatki gospodarzy trafił Maciej Wiekierak i przyjezdni objęli prowadzenie.

Druga połowa długo toczyła się bez goli aż wreszcie impas strzelecki przerwał Wiekierak, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Zaraz potem gracze Rudnika trafili gola nr.2 ale do końca zawodów ekipa Raby nie dała już sobie wbić więcej goli.