Przejdź do treści

Młodziki II: Udane zakończenie rundy jesiennej!

Pozytywnie zakończyli rundę jesienną 2021 zawodnicy i zawodniczki z ekipy Młodzików II. Podopieczni Arkadiusza Dudka pokonali przy Podgórskiej zespół LKS-u Rudnik 7:4.

Po pierwszej połowie miejscowi zasłużenie prowadzili dwoma golami, grając ciekawie w ofensywie.

Zmiana stron nie podziałała motywująco, bowiem ekipa Raby oddała nieco inicjatywę Rudnikowi, który doprowadził do stanu remisowego. Szybko jednak gospodarze “wrócili do gry” i strzelając 5 goli w dziesięć minut rozwiali kwestię zwycięstwa!

Ostatecznie ekipa Młodzików II zakończyła rundę jesienną w tabeli III-ligi myślenickiej na 3.miejscu. W 10 meczach Raba II zanotowała 6 zwycięstw i 4 porażki, legitymując się bilansem goli: 48-38.

III-Liga Okręgowa, 04.10.2021 –
Raba II Dobczyce – LKS Rudnik 7:4 (2:0)
gole: Oliver Ogiela x3, Adam Nowak x2, Mateusz Serafin, Jakub Surówka

Raba II: Chanek – Ogiela, Leśniak, M.Serafin, Surówka, Piech, Zborowska, Szlachetka, Koprowski, A.Nowak, Sikora.

W miniony czwartek ekipa “dwójek” rywalizowała z liderującą w tabeli Wróblowianką. Gospodarze zdecydowanie zwyciężyli te zawody – strzelając aż 6 goli.

Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w tych zawodach Mateusz Serafin, który do siatki miejscowych trafił w II-połowie.