Przejdź do treści

Młodziki: Piłkarska (wyjazdowa) jesień na finiszu

Dwa mecze wyjazdowe w ostatnich dniach rozegrali chłopcy z kategorii Młodzików. Ekipa z r.2010/2011 dowodzona przez trenera Arkadiusza Dudka, najpierw rywalizowała ze Szkołą Futbolu Staniątki a parę dni później z Progresem Kraków.

Sobotni mecz w Staniątkach mimo iż przegrany przez ekipę z Dobczyc mógł się podobać. Chłopcy wykreowali sporo akcji w ofensywie lecz gola udało się zdobyć tylko jednego. W końcówce zawodów do siatki miejscowych trafił Krzysztof Wnuk.

Ten sam zawodnik – w środowy wieczór – trafił również do bramki w Krakowie, gdzie Raba walczyła z Progresem. Wcześniej na listę strzelców wpisał się jeszcze Józef Piwowarczyk i ekipa z Podgórskiej pewnie zainkasowała w tym meczu komplet punktów!

Przed drużyną Raby ostatni ligowy mecz w tej części sezonu. W sobotę 12 listopada o godz.11:00 zespół zmierzy się przy Podgórskiej z najlepszą ekipą Ligi Okręgowej – Radziszowianką Radziszów.

Rywale zapewnili już sobie 1.miejsce i awans do wyższej ligi. Nasza drużyna natomiast jest już pewna pozostania na tym szczeblu rozgrywek i zapewne powalczy o korzystny występ w meczu z liderem.

Liga Okręgowa Młodzików, 05.11.2022
Szkoła Futbolu Staniątki – Raba Dobczyce 2:1 (2:0)
gol: Krzysztof Wnuk

Raba: Steczko – Szot, J.Piwowarczyk, Szlachetka, Kalicki, Gibała, Serafin, M.Piwowarczyk, Wiekierak oraz Stasik, Wnuk, Ruman, Rak.

Liga Okręgowa Młodzików, 09.11.2022
Progres Kraków – Raba Dobczyce 0:2 (0:1)
gole: Józef Piwowarczyk 13′, Krzysztof Wnuk 55′

Raba: Steczko – Kalicki, Nowak, Szlachetka, Serafin, J.Piwowarczyk, Kozielec, Szot, Wnuk oraz Stasik, Ruman,