Przejdź do treści

Młodziki: Piłkarskie armaty wystrzeliły – jedenaście goli Raby!

Prawdziwą strzelecką kanonadę urządzili sobie zawodnicy drużyny Młodzików, którzy w sobotnie przedpołudnie rozbili rówieśników z AS Progres Kraków aż 11:0!

Golkipera rywali już w 7 minucie po raz pierwszy tego dnia pokonał Adam Nowak. Niespełna 10 minut później, grający tego dnia z kapitańską opaską na ramieniu Nowak, trafił do siatki po raz drugi.

Ostatnie trafienia przed przerwą to z kolei dzieło najpierw Marka Piwowarczyka, a niespełna minutę później Macieja Wiekieraka.

Po przerwie podopieczni trenera Arkadiusza Dudka nie pozostawili rywalom już żadnych złudzeń aplikując im aż 7 bramek. W drugiej odsłonie tego spotkania dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Adam Nowak, a po razie Mateusz Gibała, Józef Piwowarczyk, Krzysztof Wnuk oraz Maciej Szot.

Jedno trafienie było dziełem samobójczym po zagraniu w pole karne Mateusza Gibały. Warto podkreślić że tym razem czyste konto zanotowali obaj golkiperzy Raby; Filip Steczko i Mateusz Stasik.

Liga Okręgowa Młodzików, 01.10.2022
Raba Dobczyce – Siemacha Progres Kraków 11:0 (4:0)
gole: Nowak x4, M.Piwowarczyk, J.Piwowarczyk, Wiekierak, Gibała, Wnuk, Szot, samobójcza

Raba: Steczko – Szot, Szlachetka, Kalicki, Gibała, Nowak, Wnuk, Wałek, Wiekierak oraz Stasik, M.Piwowarczyk, Ruman, J.Piwowarczyk, Rak.