Przejdź do treści

Młodziki: Premierowy sparing w nowym roku

W niedzielne przedpołudnie premierowy sparing w nowym roku rozegrała drużyna Młodzików I. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy na Dolnym Przedmieściu w Myślenicach zmierzyli się z rówieśnikami z tamtejszego Orła.

Oba zespoły na to spotkanie wystawiły liczną grupę zawodników w związku z tym by każdemu zapewnić odpowiednią ilość czasu gry zdecydowano, że mecz rozegrany zostanie w formacie 2×45 minut, a nie tak jak to zwykle w tej kategorii bywa 2×30 minut.

Spotkanie stało na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie, a zawodnicy obu ekip raz po raz ostrzeliwali bramkę rywali. Wśród biało-niebieskich w ofensywie brylował etatowy snajper zespołu z Podgórskiej czyli Oliver Ogiela, który aż trzykrotnie pokonał golkipera Orła. Poza nim na listę strzelców wpisali się również Tomasz Serafin oraz Patryk Nowak. Na szczególną uwagę zasługuje bramka zdobyta przez tego pierwszego. Środkowy pomocnik drużyny trenera Turczy popisał się pięknym uderzeniem z dystansu w samo okienko!

Dla obu zespołów było to pożyteczne spotkanie, w którym trenerzy mogli sprawdzić aktualną dyspozycję graczy i zdobyć cenny materiał do analizy przed rundą wiosenną.

KS Raba: Molendys – Łatas, Krasek, Szlachetka, T. Serafin, Surówka, Żuk, Mróz, Ogiela oraz A. Nowak, P. Nowak, Biletskyi, Jaworski, Wnuk, Leśniak