Przejdź do treści

MŁODZIKI r.2009: Sparingowo – turniejowe boje

Mecz kontrolny na sztucznej murawie oraz Turniej Finałowy “Grodzisko Cup” Młodzików – tak ostatnie dni spędzili podopieczni trenera Piotra Żuka z ekipy Młodzików II.

W czwartek, późnym popołudniem, drużyna udała się na sparing do Słopnic. Na sztucznej nawierzchni młodzi zawodnicy stworzyli ciekawe widowisko , choć nie wynik był najważniejszy w tym meczu to nikt nie odstawiał “przysłowiowej nogi”. Mecz był bardzo pożytecznym sprawdzianem przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowym.

Sparing Sokół Słopnice-Raba Dobczyce (r.2009)
Grali: Kania, Molendys, Żuk, Krasek, Jaworski, Soboń, Mikłaszewski, Surówka , Leśniak , Majka, Ogiela , Strzałka, Wnuk, Nowak Jamka, Mróz

W sobotę do południa odbyła się ostatnia rozgrywka w Grodzisko Cup, które były rozgrywane od listopada. Nasza drużyna po wyeliminowaniu w play-offach drużyny Karpat Siepraw znalazła się w grupie mistrzowskiej, w której rywalizowała z drużynami Orła Myślenice, Topora Tenczyn oraz Dalinu Myślenice.

Cały turniej wygrała drużyna Orła Myślenice, natomiast nasza drużyna uplasowała się na wysokim czwartym miejscu!

Turniej Grodzisko Cup
Grali: Kania, Molendys, Żuk, Krasek, Jaworski , Soboń, Mikłaszewski, Surówka , Leśniak , Majka, Ogiela , Strzałka, Wnuk, Nowak Serafin, Mróz