Przejdź do treści

MŁODZIKI r.2009: Wiosną zagrają w Małopolskiej Lidze!

Arcyciekawa runda wiosenna szykuje się dla zawodników z r.2009. Podopieczni trenera Piotra Żuka zagrają bowiem w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Młodzików Młodszych!

Jest to tzw. liga zgłoszeniowa w której występują tylko drużyny z r.2009 z całej Małopolski. Z ligi zgłoszeniowej nikt nie awansuje i nikt nie spada, piłkarskie zmagania chłopców toczą się tylko dla celów szkoleniowych danego rocznika. I tak zespół Raby “na dzień dobry” pojedzie do Nowej Huty, by tam na Suchych Stawach, zmierzyć się z miejscowym Hutnikiem. Następnie na Podgórską zawita Garbarnia Kraków.

W kolejnych bojach zespół Raby zmierzy się z: Cracovią, AP 21 Chrzanów, AP Wisłą Czarny Dunajec, Sportowcem Modlniczka, Wiślacką Szkołą Futbolu, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, Wisłą Kraków, PUKS Karolem Wadowice, Pogonią Skotniki, Pcimianką Pcim oraz Wandą Kraków. Chłopców zatem czeka potężna dawka rywalizacji z czołowymi drużynami z naszego Województwa!

W związku z udziałem drużyny z rocznika 2009 w Lidze Małopolskiej, zespół ten nie będzie już uczestniczył w II-lidze okręgowej PPN Myślenice. W miejsce “dwójek” pojawi się tam ekipa naszych Młodzików III.