Przejdź do treści

Oni grają z Rabą Dobczyce: Roletex – systemy rolet i bram

W strukturach klubowej Szkółki Piłkarskiej z wielką cierpliwością i zaangażowaniem budują się solidne fundamenty pod seniorski futbol w Rabie Dobczyce. Zakładanie kolejnych celów i podejmowanie nowych wyzwań, nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów finansowych, których zaangażowanie w działalność Klubową jest bardzo duże. Jednym z nich jest firma Roletex – systemy bram i rolet.

To właśnie w strojach z logo tego sponsora występują młodzi zawodnicy KS Raba – od grupy Trampkarza do najmłodszych ekip Skrzacików. Chłopcy w trykotach Adidasa z godłem firmy Roletex na przodzie, występują w różnego rodzaju grach towarzyskich, turniejach a także w jednostkach treningowych. Stroje niejednokrotnie służą też jako te wizytowe, podczas kilkudniowych turniejów.

Roletex to renomowany producent rolet oraz bram, który oferuje nowoczesne rozwiązania, spełniające wyśrubowane normy jakościowe. W ofercie znajdziesz nie tylko żaluzje czy nowoczesne rolety typu dzień – noc, ale również szereg innych wyrobów, takich jak markizy czy moskitiery. Dzięki temu firma jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta i zaproponować mu dokładnie to, czego potrzebuje.


Roletex to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie Krakowa i okolic. Stale poszerzający się asortyment oraz nowoczesne sposoby produkcji rolet i bram sprawiają, że oferowane przez ich produkty spełniają oczekiwania klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć zarówno w sieci, jak i w prasie. Zadowolenie kupujących jest dla firmy bowiem sprawą najwyższej wagi.

Dziękujemy za wsparcie!


W następnych dniach przedstawiać będziemy kolejnych sponsorów naszego Klubu.