Przejdź do treści

Orliki: Jakub Piech rezygnuje z funkcji trenera

W ostatnim czasie nastąpiła zmiana na stanowisku trenera drużyny Orlików (r. 2011). Z funkcji szkoleniowca zrezygnował Jakub Piech, a prowadzeni dotychczas przez niego zawodnicy dołączyli do drużyny Młodzików Młodszych, gdzie szkolić się będą pod okiem trenera Arkadiusza Dudka.

Trener Piech zawodników urodzonych w 2011 roku prowadził aż od kategorii Żaka. W tym czasie drużyna pod jego wodzą rozegrała wiele gier sparingowych z mocnymi rywalami oraz z powodzeniem rywalizowała na „turniejowym froncie” za każdym razem zajmując wysokie miejsca w końcowej tabeli.

W związku z rezygnacją trenera, mając na uwadze dalszy rozwój młodych adeptów piłki nożnej, którzy z końcem bieżącego sezonu zakończą wiek Orlika, podjęto decyzję o rozpoczęciu przez nich treningów z rok starszymi kolegami z rocznika 2010. Tak więc od tej pory dotychczasowi podopieczni Jakuba Piecha kolejne piłkarskie doświadczenie zbierać będą pod okiem trenera Arkadiusza Dudka.

Dla 29-letniego szkoleniowca koniec pracy z zespołem Orlików nie oznacza końca pracy w klubie przy ul. Podgórskiej. W dalszym ciągu będzie on prowadził złożoną z zawodników urodzonych w latach 2003-2006 drużynę Juniorów.