Przejdź do treści

Orliki r.2010: Podium blisko – Raba na 4.miejscu w Sieprawskim Pucharze Halowym!

W miniony weekend w hali w Sieprawiu rozgrywano dwudniowy turniej piłkarski dla chłopców z r.2010. W zmaganiach tych, oprócz biało-niebieskich uczestniczyło jeszcze 14 innych ekip.

Podopieczni Arkadiusza Dudka bardzo udanie przebrnęli eliminacje i uzyskali awans do fazy finałowej. W drodze do tej części imprezy, Raba mierzyła się z takimi teamami jak: Hutnik Kraków, Karpaty Siepraw, Hejnał Krzyszkowice oraz Szarotka Rokiciny Podhalańskie.

W niedzielnych finałach ekipa z Dobczyc niezwykle dzielnie i ambitnie walczyła z rywalami. Między słupkami bramki kapitalne interwencje notował golkiper, Igor Banaś.

Parady bramkarskie Igora zostały dostrzeżone podczas ceremonii zakończenia. Za swój występ Igor został uhonorowany statuetką dla Najlepszego Bramkarza Turnieju. Zawodnicy dowodzeni przez Arkadiusza Dudka ostatecznie zameldowali się na 4.miejscu w turnieju, najlepszą ekipą została Pcimianka Pcim.

Zespół Raby wystąpił w składzie: Banaś – Koprowski, Szlachetka, Wiekierak, Słonka, Serafin, Nowak, Solawa.


Oczywiście słowa uznania w kierunku organizatorów, za jakże udanie przeprowadzony piłkarski czas dla młodych zawodników!