Przejdź do treści

Orliki r.2012: Piłkarski, pracowity styczeń

Dużą dawkę piłkarskich emocji mają za sobą chłopcy z r.2012. Ekipa, którą od niedawna prowadzi Bartłomiej Krawczyk, rozgrywała mecze w Halowej Lidze “GOKiS Cup” a także toczyła sparingowe boje z Lubomirem Wiśniowa i Gdovią Gdów.

Czas szybko leci, a za nami już ponad 1,5 miesiąca wspólnej pracy z zespołem orlików z rocznika 2012. Przez ten okres, udało się rozegrać sparing z Lubomirem Wiśniowa, Gdovią Gdów oraz 3 kolejki w Lidze Halowej w Wiśniowej. Sparingi oraz liga pozwoliła na zdobycie cennego doświadczenia dla chłopaków, którzy na tle swoich rówieśników, a nie raz i starszych kolegów, prezentowali się bardzo dobrze – komentował szkoleniowiec drużyny, Bartłomiej Krawczyk.

Chłopcy licznie stawiają się na zajęciach treningowych, a także grach kontrolnych. – Jestem bardzo zadowolony z postawy, a przede wszystkim z frekwencji, która jest na bardzo wysokim poziomie na treningach i meczach sparingowych. Przy takim zaangażowaniu, nie mam wątpliwości, że z niektórymi spotkamy się w drużynie seniorskiej na wspólnym treningu – prognozuje Krawczyk.

W kolejnych dniach chłopców czeka następna seria gier kontrolnych.

Foto własne/Młoda Gdovia Fb.