Przejdź do treści

Piłkarski Turniej Dzieci w Versmold odwołany drugi rok z rzędu!

Znów nie dojdzie do skutku piłkarski, międzynarodowy turniej U-11 Champions Cup w Niemieckim Versmold. Coroczna impreza dla chłopców z kat. Orlików została odwołana drugi rok z rzędu. Wszystko to przez pandemię koronawirusa i restrykcjami z nim związane.

Dziś przed południem – na klubowego e-maila – otrzymaliśmy wiadomość od głównej organizatorki Turnieju, Nicole Bumann. Jak czytamy w przesłanej informacji “Z ciężkim sercem informujemy, że niestety musimy odwołać Puchar U-11 2021 z powodu pandemii. Mamy nadzieję jednak że jesienią 2021 będziemy mogli Wam wysłać zaproszenie na 2022 rok”.

Turniej w Versmold to piłkarska, międzynarodowa impreza dla dzieci w której nasz Klub brał udział rokrocznie. W 2018 roku ekipa z Dobczyc zadziwiła wszystkich i sensacyjnie, po raz pierwszy w historii, wygrała całe zmagania!

Świetna organizacja, wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik oraz perfekcja w każdym calu – to domena turnieju w Versmold. 5-dniowy wyjazd do Niemiec zawsze niósł dla najmłodszych masę atrakcji, wiele piłkarskich przygód oraz masę wrażeń. Mamy nadzieję że sytuacja pandemiczna wreszcie się unormuje i dane będzie zawodnikom Raby znów pojawić się na niemieckich boiskach.

W minionym roku udział w turnieju mieli zaliczyć chłopcy z r.2009 – w bieżącym z 2010. Niestety nie udało się. Czy zatem dane będzie chłopcom z r.2011 zagrać w Versmold? Czas pokaże…