Przejdź do treści

Pod Wawelem zimowy sparing Trampkarzy (foto)

W sobotni poranek ekipa Trampkarzy Raby rywalizowała w meczu sparingowym w Krakowie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Żuka był Sportowiec Modlniczka. Zawody rozgrywane na boisku Nadwiślana Kraków, toczone były w trudnych warunkach, niemniej jednak takich samych dla obu teamów.

W premierowej części gry padła jedna bramka, której autorem był gracz Raby, Aleks Grabowski. Po zmianie stron przeciwnicy dwa razy pokonali Kamila Zbrożka i zawody zakończyły się ich zwycięstwem.

Tradycyjnie już – nie o wynik jednak chodzi w takich grach kontrolnych. Sprawdzenie zawodników na nowych pozycjach, próba gry nowym ustawieniem, dużo rotacji w składzie tego typu elementy piłkarskiego rzemiosła są z podstawą takich właśnie gier kontrolnych.

W drugiej części gry w naszej drużynie pojawili się także chłopcy występujący na co dzień w Młodzikach, Michał Chramiec i Adam Murzyn.

Mecz sparingowy, 16.01.2021 – Kraków
Sportowiec Modlniczka – Raba Dobczyce 2:1 (0:1)

gol: Aleks Grabowski

Raba: Stasik – Artur Kobiałka, Wałek, Hałatek, Kowalik – Grabowski, Świetlik, Bętkowski, Szczepański – Jaszczyk, Zborowski oraz Zbrożek, Spytek, Łętocha, Baran, Jasek, Murzyn, Chramiec.