Przejdź do treści

Podziękowanie za umorzenie pożyczki na odnawialne źródła energii

Dobre informacje docierają do nas na koniec roku. Na ostatnim posiedzeniu Komisji Gospodarczej radni większością głosów przegłosowali umorzenie pożyczki na realizację odnawialnych źródeł energii jakiej udzielono naszemu klubowi w czerwcu bieżącego roku.

Kwota umorzonej pożyczki to 22 387,23 złote. Jak już jakiś czas temu pisaliśmy w naszych mediach społecznościowych, iż pieniądze te zostały zainwestowane w instalację fotowoltaiczną, która od czerwca tego roku znajduje się na dachu klubowego budynku przy ul. Podgórskiej. Już teraz biorąc pod uwagę zbliżające się podwyżki opłat za energię elektryczną i dbałość o środowisko widzimy jak zasadna była ta inwestycja. Dzięki niej zaoszczędzimy cenne fundusze, które będą mogły zostać wykorzystane do innych celów związanych z rozwojem naszego klubu.

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „Raba” Dobczyce składamy serdeczne podziękowania za umorzenie pożyczki Burmistrzowi Gminy i Miasta Dobczyce panu Tomaszowi Susiowi oraz Radnym Rady Miejskiej w Dobczycach.

Dziękujemy również za okazaną pomoc pracownikom Urzędu Gminy i Miasta tj. pani Antoninie Trojan, pani Renacie Banowskiej oraz panu Markowi Mitko, którzy współpracowali z nami przy realizacji i rozliczaniu tego projektu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani byli w ten projekt. To również dzięki Wam nasz klub może stale się rozwijać.