Przejdź do treści

PODZIĘKOWANIE

Jubileuszowy mecz Raba Dobczyce – Wisła Kraków już za nami. Piłkarskie wydarzenie, które w ostatnich dniach kosztowało wszystkich ludzi w naszym Klubie sporo pracy i zaangażowania – przeszło do historii.

Niezmiernie się cieszymy, że taki Klub z wielkimi tradycjami jak Wisła Kraków zdecydował się przyjąć zaproszenie i przyjechać do naszej miejscowości i rozegrać mecz pokazowy.

Ogromne podziękowania i ukłony w kierunku władz Klubu z Reymonta a przede wszystkim Dyrektora Akademii, pana Krzysztofa Kołaczyka który od początku “tematu” pomagał w kwestii dotarcia Białej Gwiazdy na Podgórską.

Całe piątkowe, piłkarskie wydarzenie nie byłoby możliwe gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi, których czasami na co dzień nie widać albo widać bardzo mało. Podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH, którzy w najmniejszym nawet stopniu pomogli nam zorganizować ten wielki, historyczny mecz! Nie chcielibyśmy nikogo pominąć, stad też raz jeszcze ukłony dla WSZYSTKICH zaangażowanych.

Kosztowało nas to dużo działań, wyrzeczeń i poświęceń i chociaż jesteśmy Klubem amatorskim to chcieliśmy aby całe wydarzenie miało charakter mocno profesjonalny i należycie prestiżowy.

Na koniec – dziękujemy wszystkim którzy tego dnia zjawili się na trybunach, było to coś wyjątkowego obejrzeć taką ilość kibiców.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KS Raba Dobczyce

Tagi: