Przejdź do treści

Przebojowość Szymona Irzyka nagrodzona awansem!!!

PZPN: Turniej gry 1×1 – eliminacje regionalne

W czwartek – na obiekcie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce – rozegrano turniej regionalny gry 1×1 w którym rywalizowali zawodnicy z roczników 2012, 2013, 2014 oraz 2015. Nasz Klub reprezentowało 4 graczy, po jednym z każdego rocznika.

Chłopcy przepustkę do gier w fazie regionalnej wywalczyli podczas eliminacji klubowych, które odbyły się w czasie treningów w miesiącu maju. Warto nadmienić, że nasz Klub jako jedyny z Podokręgu Myślenice, zdecydował się na udział chłopców w tym pilotażowym turnieju, którego inicjatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej.

I tak w kat. Żak Młodszy (r.2015) walczył Sebastian Suchta, w kat. Żak Starszy (r.2014) Konrad Duda, w kat. Orlik Młodszy (r.2013) Wiktor Garczyński i w kat. Orlik (r.2012) Szymon Irzyk.

Zacięta rywalizacja na sztucznej murawie, przyniosła rozstrzygnięcia w postaci awansu najstarszego naszego zawodnika – Szymona Irzyka – do etapu Wojewódzkiego. Szymon zagrał dziś wyśmienite zawody, wygrywając każdy mecz! Gratulacje!

Młodsi chłopcy również blisko byli awansu na szczebel wojewódzki a o przepustce do dalszych gier zadecydowały małe różnice bramkowe.

Tagi: