Przejdź do treści

Raport zima 2021: Co słychać w drużynie Seniorów?

Czasy dla seniorskiego sportu amatorskiego były ostatnio mocno niesprzyjające. Na temat kuriozum tego wszystkiego nie zamierzamy się wypowiadać bo to nie miejsce na tego typu lamenty…


Niemniej jednak, nasza drużyna seniorów “nie zasypała gruszek w popiele” i ciężko pracowała, aby jak najlepiej przygotować się do trudów wiosennych bojów o IV-ligę. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy zaliczyli sporo jednostek treningowych w terenie, budowali siłę w klubowej salce a także “wspólnie z przeciwnikami uczyli się gry” 😉

W potyczce z Cracovią Kraków (CLJ) nasza ekipa uległa 1:5 (gola zdobył Szczepan Hyży) natomiast w boju z TS Węgrzce górą byli nasi gracze, pokonując lider Klasy Okręgowej (Kraków I) 3:2 po dwóch golach Arkadiusza Dudka i jednym Michała Zborowskiego.

Tradycją już staje się to że w drużynie nie ma rewolucji kadrowej. Bilans w porównaniu z jesienią wynosi bowiem klasyczne 0 – jeden gracz zrezygnował z gry w piłkę, natomiast do kadry powrócił “stary”, dobry znajomy zespołu – nazwiska podamy niebawem.

W najbliższych dniach ekipa z ul. Podgórskiej rozegra mecze kontrolne z IV-ligowymi ekipami; Lubania Maniowy oraz Węgrzcanki Węgrzce Wielkie.