Przejdź do treści

Seniorzy: Bez zdobyczy w ostatniej delegacji sezonu

Kompletnie nie udał się zespołowi Raby ostatni w tym sezonie wyjazdowy mecz. Ekipa z ul. Podgórskiej wyraźnie uległa w Bodzanowie tamtejszym Błękitnym aż 0:3. Spotkanie toczone w ogromnym upale nie należało do porywających, niemniej jednak upór i determinacja miejscowych w dążeniu do zwycięstwa była godna podziwu!


Po stronie przyjezdnych wydanie zaś brakowało kreatora gry jakim niewątpliwie jest Arkadiusz Dudek, stąd też gra podopiecznych trenera Turczy była czytelna i przewidywalna. Błękitni do przerwy prowadzili 1:0 po strzale w dalszy róg Klęka. Ten sam gracz po zmianie stron podwyższył na 2:0. W 72 min bliski gola kontaktowego był Duda ale piłkę zmierzającą do bramki po jego strzale wybił defensor gospodarzy.

Kwadrans przed końcem Błękitni zadali decydujący cios i zasłużenie zaksięgowali komplet punktów. Przed zespołem Raby, który ma już zapewnione wicemistrzostwo rozgrywek Klasy Okręgowej (Kraków III), pozostał już tylko jeden mecz. Odbędzie się on w najbliższą sobotę 26.06 o g.17:00 przy Podgórskiej. Wówczas to biało-niebiescy zmierzą się z Górnikiem Wieliczka.


Klasa Okręgowa Keeza (Kraków III), 19.06.2021 –
Błękitni Bodzanów – Raba Dobczyce 3:0 (1:0)
Klęk 27, 63, A.Jastrzębski 77

Sędziował: Oliwer Gutkowski (Ks Kraków)
Żółte kartki: Lebiest – Kabaja.

Błękitni: Machlowski – Flak, Urbaniec, J.Jastrzębski, Pamuła (85.Łuc), A.Jastrzębski, Najder, Piszczek (85. Ryś), Klęk, Lebiest.
Raba: Ruman – R.Zborowski, Krawczyk, Kubiński, M.Ziemianin (46. Duda) – M.Zborowski, Kabaja, Ł.Ziemianin (46. Ładyga), R.Hyży (70. Kania), Ptak (70. Czarnota) – Sz.Hyży