Przejdź do treści

Seniorzy: Dobra passa podtrzymana, piąta z rzędu jest wygrana!

Deszczowe, sobotnie popołudnie przyniosło biało-niebieskim 3 punkty w ligowym starciu z Wróblowianką Wróblowice.

Pierwsza część spotkania, w której to podopieczni trenera Grzegorza Turczy mieli optyczną przewagę nad rywalem nie przyniosła bramek. Najbliżej zmiany tego stanu rzecz był w 31 minucie Michał Zborowski, który bezpośrednio z rzutu rożnego przymierzył w górny róg bramki, lecz jego strzał zdołał zatrzymać golkiper.

Worek z golami rozwiązał się dopiero po przerwie. Najpierw z rzutu karnego wynik otworzył Arkadiusz Dudek, a chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Goście na chwilę wrócili do gry, gdy próbując interweniować piłkę do siatki wbił jeden z defensorów biało-niebieskich, ale już po chwili ich nadzieje na korzystny rezultat “zabił” Michał Zborowski dwukrotnie trafiając do siatki.

Już za tydzień w wyjazdowym meczu 12. Kolejki Klasy Okręgowej zmierzymy się w Śledziejowicach z tamtejszym LKS. Początek meczu w sobotę 29 października o g. 15:00.

Klasa Okręgowa Kraków III, 22.10.2022-
Raba Dobczyce – Wróblowianka Kraków 4:1 (0:0)
Dudek 60′ (k), 73′, M. Zborowski 83′, 90′ – Ł. Ziemianin 78′ (sam.)

Sędziował: Łukasz Szymczyk (KS Kraków)
Żółte kartki: Dudek, Ł. Ziemianin – Bochenek, Piekarski, Piskorz, Wilk, Dębski,
Widzów: 100

Raba: Grandys – R.Zborowski (84′ Kania), Ł.Ziemianin, Krawczyk, Ładyga, M.Ziemianin (55′ Batko), Kabaja (84′ Kubiński), M.Zborowski, Dudek, Duda (55′ Ptak), Hyży.
Wróblowianka: Bartyzel – Bochenek, Guzik, Kaganek, Kazik, Piekarski (74′ Dębski), Piskorz (85′ Koczara), Salamon, Stańczyk (68′ Bagnicki), Thier (85. Kozioł), Wilk.

Tagi: