Przejdź do treści

Seniorzy: Kadra na rundę wiosenną

Na nieco mniej niż 48 godzin przed pierwszym meczem prezentujemy pełną kadrę pierwszego zespołu, który w rundzie wiosennej reprezentować będzie biało-niebieskie barwy na boiskach Klasy Okręgowej.

🔄 Zimowe okienko transferowe przy Podgórskiej było najliczniejszym pod względem transferów przychodzących od kilku lat. Do zespołu z nad Raby na zasadzie transferu definitywnego dołączyli wychowankowie: Mikołaj Wyroba oraz Kacper Masełko, z wypożyczenia powrócił Jakub Szczepański. Po stronie wzmocnień nie można zapomnieć o doskonale wszystkim znanym z lokalnych boisk napastniku – Amadeuszu Burkacie.

❌ Z drużyną pożegnali się natomiast Dmytry Dashkov i Jakub Róg, którzy nie wznowili treningów oraz Kacper Pudlik, który w najbliższym czasie reprezentować będzie drużynę rezerw sieprawskich Karpat.

©️ Kapitanem drużyny w rundzie wiosennej wciąż będzie mający blisko 200 meczów na koncie Konrad Kabaja, a jego zastępcami będą kolejno Michał Zborowski i Szczepan Hyży.

🧤 Transfery czysto boiskowe to jednak nie wszystko. Jedna, ale bardzo istotna zmiana zaszła również w sztabie szkoleniowym na czele, którego stoi Trener Grzegorz Turcza. Od teraz wspierany będzie on dodatkowo przez żywą legendę biało-niebieskich – Michała Rumana, który przy Podgórskiej odpowiadał będzie za szkolenie bramkarzy.

⚽ Już w sobotę o g. 15:30 rozpoczynamy przy Podgórskiej rundę wiosenną! Liczymy na wasze wsparcie na trybunach. Do zobaczenia przy P3!
_________
#BiałoNiebiescy#DumaKrólewskiegoMiasta

⚽ 23.03. | 15:30 | KS Raba 🆚 Błękitni Bodzanów

Pokaż mniej